Is this all there is?
Nee, er is veel meer en dat is niet zichtbaar, maar misschien wel te ervaren? Het leven heeft veel meer te bieden dan alleen de werkelijkheid waarin wij leven. Volg de cursus Spiritualiteit en theosofie op vijf zondagochtenden in dit voorjaar 2023 (data nog niet bekend).
Spiritualiteit kun je ervaren. En je wilt er met elkaar over kunnen praten. Dat kan op verschillende manieren. Wij praten erover op basis van begrippen en ervaringen die afkomstig zijn van de oude universele wijsheid uit bijv. India, Perzië, Palestina, Egypte en het esoterisch christendom. Dat is filosofie van de spiritualiteit.
Tegelijk kan het een praktische levensfilosofie zijn.
In de cursus maak je kennis met begrippen die voortkomen uit ervaringen met een ruimer leven dan alleen het leven van alledag.
Ook als je gewoon nieuwsgierig bent naar wat dit is, ben je van harte welkom!
Vijf zondagochtenden, ongeveer elke twee weken, van 10.30 – 12.30 uur
Als je interesse hebt, meld dat dan bij ons. Dan kunnen we precieze data plannen.
Kosten: 40 euro voor vijf ochtenden incl. koffie/thee en hand-out; studenten 5 euro voor vijf keer.
Meer informatie: onze website of telefonisch 026 – 445 7205