Dankzij de donatie van diverse Nijmeegse donateurs in december konden we de groententelende vluchtelingen nog voor Kerstmis een mooi bedrag sturen
Ze konden daarvan gieters, laarzen en regenkleding aanschaffen, maar ook een eenvoudig maar gezellig kersteten organiseren met collega’s, maar ook een paar gehandicapten, weduwen en wezen in hun groep. Op de foto's in de update kun je zien hoeveel ze daarvan hebben genoten.
Intussen wil Henk hen eind januari opzoeken in hun grote vluchtelingenkamp Nyarugusu. Voor hij verder fietst richting Kenya en Ethiopië, hoopt hij bij zijn bezoek te kunnen zien hoe ze daar wonen en werken, maar ook weer kaas en cadeautjes als een voetbal voor de jongens mee te kunnen nemen
Kunt en wilt u hun initiatieven ook steunen? Dat kan! Ga daarvoor naar gofund.me/70794824, druk op de oranje doneerknop en volg de instructies.
Namens Emanuel, Jacqueline, Joseph, Josefine, Stanley en ál die andere mensen die groenten telen en dromen, bedankt voor je aandacht én support!