Stel je eens voor…
Dat jouw kind elke week weer staat te popelen om naar de zwemles te gaan. En daar met het grootste plezier leert zwemmen. Dat gebeurt er bij de leukste zwemlessen. En dat noemen wij zwemplezierlessen!
Leren met het grootste plezier
Bij Ezzy’s vinden we dat leren zwemmen voor ieder kind niet alleen leuk en makkelijk kán zijn, maar dat ook zeker móet zijn.
We hebben onze zwemlessen daarom compleet afgestemd op de manier waarop jonge kinderen leren, zowel motorisch als pedagogisch. Zo leert jouw kind bij Ezzy’s spelenderwijs zwemmen. Spelen is namelijk iets wat jonge kinderen het allerliefste doen en is voor hen dan ook dé manier om te leren. We zorgen daarom voor leuke, uitdagende oefeningen en gebruiken allerlei materialen. Het leren gaat bijna als vanzelf!
Ook houden we niet van rijtjes op de kant. Jouw kind is daarom zoveel mogelijk bezig in het water, met de lesgever dicht in de buurt voor hulp. Want met veel doen, doe je veel ervaring op en daardoor kun je veel leren.
Ieder kind is anders
We weten dat ieder kind anders is. Gelukkig maar! Maar we zijn er ook van overtuigd dat álle kinderen met plezier kunnen leren zwemmen en dat ieder kind in een eigen tempo kan ontwikkelen en leren. En daar helpen onze lesgevers graag bij.
Onze lesgevers doen niets liever dan kinderen leren zwemmen. Ze zorgen voor de leukste en beste zwemlessen en kijken daarbij goed naar de specifieke behoeften van jouw kind.
Jouw kind heeft tijdens de gehele zwemopleiding zoveel mogelijk dezelfde lesgever. Er kan dus een goede band worden opgebouwd en er wordt een fijne, vertrouwde omgeving gecreëerd. Ook kunnen we op deze manier goed en eenvoudig contact onderhouden met jou als ouder.
Een zwemles duurt 45 minuten.
Dinsdag
14:30 - 18:15
Woensdag
13:00 - 18:15
Vrijdag
13:45 - 18:15
Zaterdag
09:00 - 12:45