VEILING ANTONIUS VAN PADUA
zaterdag 14 sept 2019 14.00 uur
in zaal parochiehuis
Er komt een veiling van goederen. De opbrengst is bestemt voor de restauratie van het klokkentorentje van de Antonius van Paduakerk Groesbeekseweg. Kijk maar hoe mooi het is geworden. ’s Avonds brandt het licht in het torentje.
Waarom?
We hebben toch al een geweldig leuke rommelmarkt, waarom dan ook nog een veiling? Om te beginnen kan een veiling een heel leuk evenement zijn, waar je mooie dingen op de kop kunt tikken. Op de overvolle rommelmarkt verdrinken echt leuke artikelen soms in de enorme hoeveelheid goederen. Ze kunnen niet altijd de aandacht krijgen die ze verdienen doordat ze niet opgemerkt worden. Soms krijgen ze dan ook niet de prijs die ze volgens liefhebbers en kenners verdienen. De markt en de veiling samen zouden een mooiere opbrengst voor het restauratiedoel kunnen krijgen. Het is nu de tweede keer dat we een veiling houden.
Wat willen we veilen?
We proberen 100 artikelen bijeen te brengen die echt de moeite van het veilen waard zijn. De drempel is dus hoger dan voor de rommelmarkt. Tevoren gaan we ze fotograferen en beschrijven. Tot aan de veiling bouwen we aan een catalogus die al die tijd op de website http://www.avpnijmegen.nlkan worden aangeklikt en bekeken.
Inbreng van goederen
Als je iets moois denkt te hebben voor de veiling, zoek dan contact met Antoon Janssen (tel. 06-49608216 / mail: ) of met Jan Bulte (tel. 06-37300250 / mail: ).
We komen dan kijken en overleggen, we fotograferen het artikel en spreken wat af over brengen of halen. Inbrengers kunnen een suggestie doen voor een bodemprijs waaraan ze denken. Ook kunnen ze aangeven of ze het artikel terug willen als het niet verkocht wordt, of bijv. willen inbrengen voor de rommelmarkt van volgend jaar.
Tevoren bekijken
Bekijken kan steeds via de website of op de ochtend van de veilingdag.
Veiling: tijd, plaats en entree
Zaterdagmiddag 14 september 2019 om 14uur in de zaal van het Parochiehuis in de Van Slichtenhorststraat 81 in Nijmegen.
Entree kost 2 euro daarvoor krijgt u een consumptie (koffie, thee of jus d’O) plus een deelnemerskaart met een nummer. Onder dat nummer kunt u meedoen aan het bieden.
Gekochte goederen kunnen na afloop worden betaald en meegenomen.
Initiatiefnemers,
Antoon Janssen en Jan Bulte