Op woensdag 19 januari start bij gezondheidscentrum Anahata de cursus ‘herstelyoga bij kanker & chronische ziekte’. De lessen zijn ondersteunend in het verwerkings en herstelproces en stimuleren het zelfherstellend vermogen van het lichaam.
In de cursus zal aandacht worden besteed aan yoga, ademtherapie, mindfulness en zelfcompassie. Voorafgaand aan deelname is er een intake.
De lessen vinden wekelijks plaats op woensdag van 17.00 – 18.00 uur. Adres: gezondheidscentrum Anahata, van Trieststraat 14, vlakbij het Keizer Karelplein in Nijmegen. De kosten voor deelname zijn E 50,-.
Opgeven kan via De groepen zijn klein en er is veel ruimte voor persoonlijke aandacht. Binnen wordt de onderlinge afstand van 1,5 meter aangehouden en er is voldoende ventilatie in de ruimte. Kijk voor meer informatie op de website: www.yogahart-nijmegen.nl